• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 лютого 2023 р. № 99
  Київ
  Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях та Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях від 27 серпня 1996 року

  У зв’язку з докорінною зміною обставин Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Припинити дію Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях, вчиненої 27 серпня 1996 р. у м. Москві, та Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях від 27 серпня 1996 року, вчиненого 26 листопада 2010 р. у м. Москві.

  2. Міністерству закордонних справ повідомити в установленому порядку Уряду Російської Федерації про припинення дії Угоди та Протоколу, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

  Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21