• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо проведення пробного перепису населення.

  Пробний перепис населення — один з основних етапів підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення, необхідність проведення якого визначена Законом України “Про Всеукраїнський перепис населення” та Принципами і Рекомендаціями ООН щодо переписів населення та житлового фонду.

  У ході зазначеного перепису будуть опрацьовані та апробовані:

  проекти Програми Всеукраїнського перепису населення 2020 року та переписного інструментарію;

  методи проведення перепису населення; основні організаційні заходи його здійснення;

  проект Концепції технології оброблення даних перепису населення.

  Пробний перепис населення буде проведений у грудні 2019 року в Оболонському районі м. Києва та Бородянському районі Київської області з використанням інноваційних технологій збирання даних про населення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 липня 2018 р. № 504-р
  Київ
  Про проведення пробного перепису населення

  1. Державній службі статистики провести у грудні 2019 р. в Оболонському районі м. Києва та Бородянському районі Київської області пробний перепис населення з використанням інноваційних технологій збирання даних про населення.

  2. Київській міській, Київській обласній, Оболонській районній в м. Києві та Бородянській районній держадміністраціям надавати в межах своїх повноважень органам державної статистики сприяння і допомогу в підготовці та проведенні пробного перепису населення.

  3. Національній поліції забезпечити в межах повноважень публічну безпеку і порядок під час проведення пробного перепису населення.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67