• In English
 • Уряд прийняв рішення про проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Берестянська.

  Реалізація постанови забезпечить проведення відкритого конкурсу на визначення інвестора та укладення відповідної угоди про розподіл продукції із переможцем такого конкурсу. Це своєю чергою призведе до залучення багатомільярдних інвестицій в пошук і видобуток нафти і газу в Україні, нарощування власного видобутку природного газу та зменшення залежності України від імпорту природного газу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1188
  Київ
  Про проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Берестянська

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції щодо проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Берестянська (далі — конкурс), на умовах згідно з додатком.

  2. Міжвідомчій комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції забезпечити організацію проведення конкурсу відповідно до вимог Закону України “Про угоди про розподіл продукції”, зокрема:

  1) протягом двох місяців з дня прийняття рішення про проведення конкурсу розробити і затвердити конкурсну документацію та забезпечити розміщення оголошення про проведення конкурсу в офіційних друкованих виданнях України та іноземних засобах масової інформації;

  2) забезпечити приймання заяв на участь у конкурсі у тримісячний строк з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу;

  3) підготувати і подати Кабінетові Міністрів України не пізніше ніж протягом одного місяця від дати закінчення граничного строку подання заяв на участь у конкурсі висновки та пропозиції щодо визначення переможця конкурсу.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75