• In English
 • Уряд підтримав проведення на постійній основі Харківського міжнародного юридичного форуму. Співорганізаторами форуму виступають Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Міністерство юстиції, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук.

  Функції головного організатора щодо підготовки та проведення форуму здійснюватиме Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

  Передбачається, що зазначений форум стане одним із ключових майданчиків для обговорення із міжнародною спільнотою нагальних питань розвитку України як правової держави.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 вересня 2018 р. № 656-р
  Київ
  Про проведення Харківського міжнародного юридичного форуму

  1. Підтримати пропозицію Міністерства освіти і науки, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Національної академії правових наук щодо проведення Харківського міжнародного юридичного форуму (далі — форум).

  2. Взяти до відома, що:

  форум буде проводитися в Україні (м. Харків) щороку;

  співорганізаторами форуму виступають: Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Міністерство юстиції, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук;

  витрати, пов’язані з організацією та проведенням форуму, здійснюються за рахунок внесків його учасників, спонсорів, благодійних пожертв, грантів та з інших джерел, не заборонених законодавством;

  функції головного організатора щодо підготовки та проведення форуму здійснюватиме Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

  3. Центральним органам виконавчої влади вжити заходів для сприяння проведенню форуму та залучення до участі у ньому підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління.

  4. Міністерству закордонних справ забезпечити:

  сприяння оперативному оформленню віз для в’їзду в Україну іноземних учасників і відвідувачів форуму;

  інформування закордонних ділових кіл, міжнародних співтовариств, закладів вищої освіти, наукових установ, органів юстиції та правопорядку, громадських організацій про проведення форуму.

  5. Державному комітетові телебачення і радіомовлення сприяти висвітленню у засобах масової інформації заходів, пов’язаних з організацією та проведенням форуму.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73