• In English
 • Уряд прийняв рішення про продовження до 31 грудня 2018 року проведення експерименту щодо здійснення прикордонного та митного контролю в електропоїздах “Інтерсіті+” сполученням Київ — Львів — Перемишль під час їх руху між станціями Львів і Мостиська-2 та у зворотному напрямку.

  Реалізація цього рішення сприятиме запровадженню оптимального порядку проведення контрольних процедур під час руху поїздів у міжнародному пасажирському сполученні між Україною та Республікою Польща.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 142-р
  Київ
  Про проведення експерименту щодо здійснення прикордонного та митного контролю в електропоїздах “Інтерсіті+”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури стосовно продовження проведення до 31 грудня 2018 р. експерименту щодо здійснення прикордонного та митного контролю в електропоїздах “Інтерсіті+” сполученням “Київ — Львів — Перемишль” під час їх руху між станціями Львів і Мостиська-2 та у зворотному напрямку (далі — експеримент).

  2. Міністерству інфраструктури:

  за погодженням з Державною фіскальною службою та Адміністрацією Державної прикордонної служби затвердити порядок проведення експерименту;

  подати до 20 січня 2019 р. Кабінету Міністрів України звіт про результати проведення експерименту;

  за результатами проведення експерименту подати пропозиції щодо можливості здійснення прикордонного та митного контролю в електропоїздах “Інтерсіті+” на постійній основі.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21