• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 вересня 2022 р. № 824-р
  Київ
  Про проведення функціонального аудиту органів виконавчої влади

  1. Погодитися з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України та Національного агентства з питань державної служби щодо проведення функціонального аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах, крім тих, що провадять свою діяльність у сфері національної безпеки та оборони.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади:

  1) провести до 31 жовтня 2022 р. функціональний аудит відповідно до Методики проведення функціонального аудиту органів виконавчої влади в умовах воєнного стану, затвердженої наказом Національного агентства з питань державної служби від 14 липня 2022 р. № 57-22 (далі — Методика);

  2) забезпечити проведення територіальними органами (крім тих, що розташовані на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України) функціонального аудиту відповідно до підпункту 1 цього пункту;

  3) подати до 2 листопада 2022 р. Кабінетові Міністрів України та Національному агентству з питань державної служби звіти за результатами проведення функціонального аудиту міністерств, інших центральних органів та їх територіальних органів (крім тих, що розташовані на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України) із зазначенням пропозицій щодо оптимізації штатної чисельності працівників відповідних органів виконавчої влади.

  3. Рекомендувати іншим державним органам (крім тих, що розташовані на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України) провести функціональний аудит з урахуванням положень Методики та подати звіти за результатами його проведення Кабінету Міністрів України та Національному агентству з питань державної служби.

  4. Національному агентству з питань державної служби:

  1) забезпечити проведення навчання з питань застосування Методики;

  2) забезпечити координацію проведення функціонального аудиту;

  3) за результатами проведення функціонального аудиту підготувати та подати до 23 грудня 2022 р. на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо підвищення ефективності державного управління та державної служби.


  Прем’єр-міністр України                                                                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 81