• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 січня 2024 р. № 60-р
  Київ
  Про проведення аукціону з продажу права на укладення договору користування на умовах оренди акваторією (водним простором) Сухого лиману для цілей морської аквакультури

  1. Провеcти аукціон з продажу права на укладення договору користування на умовах оренди акваторією (водним простором) Сухого лиману для цілей морської аквакультури шляхом електронних торгів відповідно до меж (у системі координат WGS-84), визначених згідно з додатком.

  2. Уповноважити Голову Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм на укладення з переможцем аукціону договору користування на умовах оренди акваторією (водним простором) Сухого лиману для цілей морської аквакультури.

  3. Державному агентству з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм під час підготовки договору користування на умовах оренди акваторією (водним простором) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України для цілей морської аквакультури визначити додатковий захід щодо необхідності проведення оцінки впливу на довкілля у випадках, передбачених Законом України “Про оцінку впливу на довкілля”.

  Прем’єр-міністр України                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75