• In English
 • Уряд продовжив пілотний проект з організації діяльності централізованої закупівельної організації у сфері публічних закупівель.

  У рамках пілотного проекту успішно проведено 13 процедур відкритих торгів на закупівлю паперу офісного для друку, канцелярського приладдя та комп’ютерної техніки. За результатами завершених процедур укладено 22 договори. Економія коштів за укладеними договорами складає понад 1 млн грн.

  Наразі проводяться роботи з технічної реалізації механізму рамкових угод в електронній системі закупівель. Після завершення зазначених робіт рамкові угоди будуть доступні до застосування всіма замовниками та централізованої закупівельної організації в інтересах інших замовників.

  Ураховуючи значний інтерес замовників до пілотного проекту, результати якого будуть використані під час масштабування механізму централізованих закупівель, а також з метою опробування на практиці застосування цього механізму з використанням рамкових угод, виникла необхідність у продовженні пілотного проекту до 31 грудня 2018 року.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2018 р. № 377
  Київ
  Про продовження реалізації пілотного проекту з організації діяльності централізованої закупівельної організації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо продовження реалізації до 31 грудня 2018 р. пілотного проекту з організації діяльності централізованої закупівельної організації (далі — пілотний проект) відповідно до пункту 36 частини першої статті 1 Закону України “Про публічні закупівлі”.

  2. Затвердити Порядок продовження реалізації пілотного проекту з організації діяльності централізованої закупівельної організації, що додається.

  3. Взяти до відома, що під час продовження реалізації пілотного проекту:

  Секретаріат Кабінету Міністрів України та центральні органи виконавчої влади самостійно приймають рішення про участь в його реалізації;

  централізована закупівельна організація може здійснювати закупівлю товарів та послуг згідно з переліком, затвердженим Міністерством економічного розвитку і торгівлі;

  централізована закупівельна організація організовує і проводить процедури закупівель та закупівлі за рамковими угодами в інтересах Секретаріату Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади на безоплатній основі.

  4. Міністерству економічного розвитку і торгівлі:

  визначити юридичну особу, що належить до сфери управління Міністерства, відповідальну за виконання функцій централізованої закупівельної організації в рамках продовження реалізації пілотного проекту;

  оприлюднити інформацію про реалізацію пілотного проекту на своєму офіційному веб-сайті;

  подати до 31 березня 2019 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати продовження реалізації пілотного проекту.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67