• In English
 • Урядом продовжено реалізацію пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин.

  Документ розроблено з метою забезпечення проведення у 2018 році електронних аукціонів на підставі Тимчасового порядку проведення електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. № 756.

  Розпорядженням створюються умови для реалізації у 2018 році електронних аукціонів із розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин, що сприятиме мінімізації корупційних ризиків під час розподілу щорічної квоти та втручання органів влади у діяльність суб’єктів господарювання, а також забезпечить належне виконання зобов’язань, взятих на себе Україною після приєднання до Монреальського протоколу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 274-р
  Київ
  Про продовження реалізації пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства екології та природних ресурсів щодо продовження до 31 грудня 2018 р. реалізації пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин.

  2. Міністерству екології та природних ресурсів подати Кабінетові Міністрів України:

  до 31 січня 2019 р. інформацію про результати реалізації пілотного проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження;

  законопроект про внесення змін до закону про Державний бюджет України на відповідний рік у частині надходження та спрямування коштів, отриманих від розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75