• In English
 • Уряд погодився з пропозицією Міноборони щодо продовження до 31 грудня 2018 р. строку проведення експерименту під час придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил.

     Міноборони спільно з Мінекономрозвитку у визначений строк проведуть експеримент із застосуванням електронних засобів під час здійснення відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України для забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

     Експеримент проводитиметься з метою використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель, створення добросовісної конкуренції, відкритості, прозорості, неупередженості під час оцінки пропозицій учасників конкурсу, запобігання корупційним діям і зловживанням.

     За результатами експерименту в місячний термін після його завершення до Кабінету Міністрів України буде подано відповідний звіт.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 275-р
  Київ
  Про продовження проведення експерименту під час придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства оборони щодо продовження до 31 грудня 2018 р. проведення експерименту з використанням електронної системи закупівель для відбору пропозицій під час придбання житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку для військовослужбовців Збройних Сил у регіонах, визначених Міністерством оборони.

  2. Міністерству оборони подати до 31 січня 2019 р. Кабінетові Міністрів України інформацію про результати проведення зазначеного у пункті 1 експерименту.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29