• In English
 • Урядом прийняв рішення про розпорядження продовження реалізації пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин.

  Розпорядженням пропонується продовжити термін реалізації зазначеного проекту до 1 жовтня 2019 року.

  Створюються умови для розподілу квоти на імпорт озоноруйнівних речовин у 2019 році шляхом проведення електронних аукціонів, що надасть можливість суб’єктам господарювання у прозорій та відкритий спосіб отримати частку квоти та імпортувати озоноруйнівні речовини, а також забезпечить належне виконання зобов’язань, взятих на себе Україною після приєднання до Монреальського протоколу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 квітня 2019 р. № 267-р
  Київ
  Про продовження реалізації пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства екології та природних ресурсів щодо продовження до 1 жовтня 2019 р. реалізації пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин.

  2. Міністерству екології та природних ресурсів подати Кабінетові Міністрів України:

  до 1 грудня 2019 р. інформацію про результати реалізації пілотного проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження;

  законопроект про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” у частині надходження та спрямування коштів, отриманих від розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75