• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення про припинення дії Угоди між Урядами України та Російської Федерації про обмін правовою інформацією та Протоколу до зазначеної Угоди від 18 квітня 1995 року. Документ  розроблено Міністерством юстиції України, з урахуванням рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року, уведеного в дію Указом Президента від 19 травня 2018 року № 139/2018.

  Метою постанови є вжиття заходів для припинення зазначеної Угоди та Протоколу до неї та виконання для цього необхідних внутрішньодержавних процедур.

  У разі реалізації постанови негативних наслідків у сфері забезпечення права на доступ до інформації щодо іноземного законодавства не вбачається, оскільки на практиці зазначена Угода де-факто не використовується. 

  З урахуванням розвитку інформаційних технологій, інформація щодо законодавства кожної зі сторін є загальнодоступною для усіх заінтересованих громадян у мережі Інтернет.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 75
  Київ
  Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про обмін правовою інформацією та Протоколу до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про обмін правовою інформацією від 18 квітня 1995 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Припинити дію Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про обмін правовою інформацією та Протоколу до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про обмін правовою інформацією від 18 квітня 1995 року, вчинених 18 квітня 1995 р. у м. Москві.

  2. Міністерству закордонних справ повідомити в установленому порядку Уряду Російської Федерації про припинення дії Угоди та Протоколу, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29