• In English
 • Урядом прийнято розпорядження про призначення 25 стипендій для видатних спортсменів, тренерів та діячів спорту за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту інвалідів та паралімпійського руху; 58 стипендій для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту за великі досягнення у сфері розвитку спортивної галузі.

  Список претендентів сформований з урахуванням пропозицій, поданих Національним комітетом спорту інвалідів (25 осіб) та від національних спортивних федерацій і місцевих органів виконавчої влади (58 осіб), які за віком та станом здоров’я потребують невідкладної матеріальної допомоги.

  Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2002 р. № 80 “Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту” засновано 100 стипендій у розмірі 800 гривень кожна.

  Стипендія Кабінету Міністрів України призначається терміном на один рік і виплачується щомісяця незалежно від розміру одержуваної заробітної плати (пенсії) спортсменам із складу збірних команд України та їх тренерам, які зайняли 1—6 місця на Олімпійських іграх, 1—3 місця на Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи серед дорослих з олімпійських номерів програми, а діячам фізичної культури і спорту — за вагомий внесок у розвиток галузі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 608-р
  Київ
  Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту

  Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком на один рік згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73