• In English
 •  

  Уряд призначив заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з питань європейської інтеграції Токарського Тараса Богдановича координатором діяльності, пов’язаної з участю України в Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону (EUSDR).

  Призначення координатора діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації EUSDR унормує офіційне представництво інтересів України у Групі високого рівня з реалізації Стратегії та сприятиме активізації співпраці України з інституціями ЄС, державами-членами ЄС та іншими країнами щодо розвитку району  у контексті реалізації EUSDR.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 623-р
  Київ
  Про призначення координатора діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону

  1. Призначити заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з питань європейської інтеграції Токарського Тараса Богдановича координатором діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

   розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 645 “Про призначення координатора діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону”;

  розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 42 “Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 645”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55