• In English
 • Уряд призначив членами наглядової ради акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” з 14 червня 2019 року Акчакочу Енгіна, Іскі Шерон, Кляйна Ерана, Монету Андреа, Сіліга Стівена, Шейха Надіра — як незалежних членів, визначених за результатами конкурсного відбору відповідно до Порядку визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 267.

  Представниками держави в наглядовій раді призначено Олексієнка Сергія — від Верховної Ради України, Шевальова Артема — від Кабінету Міністрів України.

  Призначення членів наглядової ради АТ КБ “ПриватБанк” забезпечить її належне функціонування та буде сприяти ефективному управлінню державним банком, забезпеченню виконання стратегії його розвитку, захисту прав вкладників, кредиторів та держави як акціонера.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 травня 2019 р. № 331-р
  Київ
  Про призначення членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк”

  1. Призначити членами наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” претендентів на посади членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк”:

  Акчакочу Енгіна, Іскі Шерон, Кляйна Ерана, Монету Андреа, Сіліга Стівена, Шейха Надіра — як незалежних членів;

  Олексієнка Сергія Олександровича — як представника держави від Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності;

  Шевальова Артема Валентиновича — як представника держави від Кабінету Міністрів України.

  2. Затвердити умови цивільно-правових договорів з членами наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк”, що додаються до оригіналу, та встановити розмір винагороди членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” відповідно до зазначених умов.

  Уповноважити голову правління акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” Петра Крумханзла на підписання зазначених договорів.

  3. Це розпорядження набирає чинності з 14 червня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67