• In English
 • Уряд прийняв постанову «Про приєднання до Угоди між Урядом Румунії та Урядом Республіки Молдова про створення та функціонування Спільного контактного центру «Галац».

  Документ розроблено з метою завершення внутрішньодержавних процедур, необхідних для приєднання Україною до Угоди між Урядом Румунії та Урядом Республіки Молдова про створення та функціонування Спільного контактного центру «Галац», підписаної 31 травня 2011 року в м. Галац.

  Реалізація постанови сприятиме приєднанню України до Угоди та подальшому розвитку добросусідських відносин між Україною, Республікою Молдова та Румунією.

  З приєднанням Україною до Угоди очікується поліпшення співробітництва між трьома країнами у сфері обміну інформацією з метою запобігання нелегальній міграції і транскордонній злочинності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 вересня 2018 р. № 714
  Київ
  Про приєднання до Угоди між Урядом Румунії та Урядом Республіки Молдова про створення та функціонування Спільного контактного центру “Галац”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Приєднатися до Угоди між Урядом Румунії та Урядом Республіки Молдова про створення та функціонування Спільного контактного центру “Галац”, підписаної 31 травня 2011 р. у м. Галаці.

  2. Установити, що відповідно до статей 3 та 16 Угоди між Урядом Румунії та Урядом Республіки Молдова про створення та функціонування Спільного контактного центру “Галац”, підписаної 31 травня 2011 р. у м. Галаці, компетентними органами від Української Договірної Сторони є:

  Адміністрація Державної прикордонної служби;

  Державна фіскальна служба;

  Національна поліція.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29