• In English
 • Уряд підтримав пропозицію Державного комітету телебачення і радіомовлення України щодо приєднання України до Статуту Міжнародного центру реєстрації серіальних видань (Міжнародного центру ISSN).

  Документ ухвалено з метою упорядкування потоку серіальних видань, які видаються на території нашої держави, створення надійної та зручної в користуванні національної бази даних серіальних видань на основі ISSN, сприяння створенню умов для впровадження і поширення в Україні інформаційних технологій автоматичної ідентифікації, штрихового кодування серіальних видань на основі ISSN, електронного обміну даними і створення інформаційної бази для контролю та управління товарно-грошовим обігом, удосконаленню системи обліку видавничої продукції, інтеграції вітчизняних суб’єктів видавничої справи у світові ринки і мережі товарних потоків на засадах сучасних загальновизнаних стандартів ділового спілкування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 березня 2019 р. № 163
  Київ
  Про приєднання до Статуту Міжнародного центру реєстрації серіальних видань (Міжнародного центру ISSN)

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Підтримати пропозицію Державного комітету телебачення і радіомовлення про приєднання до Статуту Міжнародного центру реєстрації серіальних видань (Міжнародного центру ISSN).

  2. Схвалити проект листа Уряду України до Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури щодо приєднання до  Статуту Міжнародного центру реєстрації серіальних видань (Міжнародного центру ISSN) і призначити державну наукову установу “Книжкова палата України імені Івана Федорова” національним центром реєстрації серіальних видань (національним центром ISSN).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73