• In English
 • Уряд присудив Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки авторам кращих творів для дітей та юнацтва за 2018 рік.

  У номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва” винагороду отримав письменник Іван Андрусяк – за збірку віршоказок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку “Зайчикова книжечка” та повість-казку “Третій сніг”.

  У номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва” премія дісталась ілюстратору Михайлу Александрову - за художнє оформлення книги Сергія Товстенка “Ремонт летючих чудес”.

  У номінації “Театральні вистави для дітей та юнацтва” переміг режисер-постановник Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського Артур Прокоп’єв - за створення театральної версії мультфільму “Король Лев”.

  У номінації “Кінотвори для дітей та юнацтва” преміювали режисера та художника-постановника приватного підприємства “Кінокомпанія “Магіка-фільм” Андрія Щербака - за створення анімаційного фільму “Причинна” за мотивами однойменної романтичної балади Тараса Шевченка.

   

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 336
  Київ
  Про присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Присудити Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік:

  у номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва”

  АНДРУСЯКУ
  Івану Михайловичу

  письменнику — за збірку віршоказок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку “Зайчикова книжечка” та повість-казку “Третій сніг”

  у номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва”

  АЛЕКСАНДРОВУ
  Михайлу Юрійовичу

  ілюстратору — за художнє оформлення книги Сергія Товстенка “Ремонт летючих чудес”

  у номінації “Театральні вистави для дітей та юнацтва”

  ПРОКОП’ЄВУ
  Артуру Юрійовичу

  режисерові-постановнику Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського — за створення театральної версії мультфільму “Король Лев”

  у номінації “Кінотвори для дітей та юнацтва”

  ЩЕРБАКУ
  Андрію Миколайовичу

  режисерові та художникові-постановнику приватного підприємства “Кінокомпанія “Магіка-фільм” — за створення анімаційного фільму “Причинна” за мотивами однойменної романтичної балади Тараса Шевченка.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73