• In English
 • Уряд прийняв постанову щодо припинення дії Угоди про загальні умови поставок товарів між організаціями держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

  Постанову прийнято на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року “Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав, затвердженого Указом Президента України від 19 травня 2018 р. № 139.

  За результатами проведеного центральними органами виконавчої влади аналізу міжнародних договорів СНД з економічних питань, Угода про загальні умови поставок товарів між організаціями держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав застаріла, втратила своє практичне значення.

  Рішення Уряду дозволить привести договірно-правову базу в рамках СНД у відповідність до сучасних реалій відносин.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 січня 2019 р. № 50
  Київ
  Про припинення для України дії Угоди про загальні умови поставок товарів між організаціями держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Припинити для України дію Угоди про загальні умови поставок товарів між організаціями держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав, вчиненої 20 березня 1992 р. у м. Києві.

  2. Міністерству закордонних справ в установленому порядку повідомити Виконавчому комітету Співдружності Незалежних Держав про припинення для України дії Угоди, зазначеної у пункті 1 цієї постанови.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27