• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 травня 2022 р. № 611
  Київ
  Про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво у боротьбі проти незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зловживання ними та Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про медичне страхування громадян України, які тимчасово знаходяться в Російській Федерації, і громадян Російської Федерації, які тимчасово знаходяться в Україні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Припинити дію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво у боротьбі проти незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зловживання ними, вчиненої 19 листопада 1998 р. у м. Москві.

  2. Припинити дію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про медичне страхування громадян України, які тимчасово знаходяться в Російській Федерації, і громадян Російської Федерації, які тимчасово знаходяться в Україні, вчиненої 28 жовтня 1999 р. у м. Москві.

  3. Міністерству закордонних справ у встановленому порядку повідомити Уряду Російської Федерації про припинення дії Угод, зазначених у пунктах 1 і 2 цієї постанови.

           Прем’єр-міністр України                         Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73