• In English
 • Урядом прийнято рішення про припинення для України дії Угоди про організацію робіт щодо міждержавної стандартизації озброєння і військової техніки та Протоколу про внесення змін і доповнень до цієї Угоди.

  Зазначеним рішенням договірно-правова база в рамках Співдружності Незалежних Держав приводиться у відповідність до сучасних реалій відносин.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 339
  Київ
  Про припинення для України дії Угоди про організацію робіт щодо міждержавної стандартизації озброєння і військової техніки та Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди про організацію робіт щодо міждержавної стандартизації озброєння і військової техніки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Припинити для України дію Угоди про організацію робіт щодо міждержавної стандартизації озброєння і військової техніки, вчиненої 3 листопада 1995 р. у м. Москві.

  2. Припинити для України дію Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди про організацію робіт щодо міждержавної стандартизації озброєння і військової техніки від 3 листопада 1995 р., вчиненого 16 березня 2001 р. у м. Москві.

  3. Міністерству закордонних справ в установленому порядку повідомити Виконавчому комітету Співдружності Незалежних Держав про припинення для України дії Угоди та Протоколу, зазначених у пунктах 1 та 2 цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21