• In English
 • Уряд уповноважив Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова І. М. Гнатишина, як представника Кабінету Міністрів України, вести переговори з молдовською стороною щодо підготовки проекту Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року.

  Підготовка і підписання зазначеного Протоколу дозволить врегулювати проблему, пов’язану з перетинанням українсько-молдовського державного кордону громадянами України та Республіки Молдова, які здійснюють регулярні міжнародні пасажирські та вантажні перевезення та перевищують граничні строки перебування на території зазначених держав.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 334-р
  Київ
  Про представника Кабінету Міністрів України на переговорах щодо підготовки проекту Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року

  1. Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова І. М. Гнатишина як представника Кабінету Міністрів України провести переговори з Молдовською Стороною щодо підготовки проекту Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року.

  2. Затвердити директиви для участі представника Кабінету Міністрів України у переговорах щодо підготовки проекту Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року, що додаються.

  3. Покласти загальну координацію переговорного процесу з Молдовською Стороною щодо підготовки проекту Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року на Міністерство закордонних справ.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27