• In English
 • Уряд затвердив зразки посвідчення та нагрудний знак “Ветеран Національної поліції”. Рішенням врегульовано питання видачі зазначених посвідчення і знака звільненим зі служби поліцейським, які набули статусу ветерана відповідно до Закону України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”.

  Документом встановлено, що видача посвідчення та знака здійснюватиметься органом, установою, закладом Національної поліції за місцем проходження служби.

   Прийняття постанови сприятиме посиленню соціального захисту зазначеної категорії поліцейських.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 листопада 2018 р. № 925
  Київ
  Про посвідчення і нагрудний знак “Ветеран Національної поліції”

  Відповідно до статті 10 Закону України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  зразок та опис посвідчення “Ветеран Національної поліції”;

  зразок та опис нагрудного знака “Ветеран Національної поліції”.

  2. Поширити дію Порядку видачі посвідчення і вручення нагрудного знака “Ветеран військової служби”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 р. № 1601 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 35, ст. 1807), на видачу посвідчення і вручення нагрудного знака “Ветеран Національної поліції”.

  3. Установити, що видача посвідчення і вручення нагрудного знака “Ветеран Національної поліції” здійснюється органом, установою, закладом Національної поліції за місцем проходження служби.

  4. Визначити Національну поліцію замовником виготовлення бланків посвідчення і нагрудних знаків “Ветеран Національної поліції”.

  5. Національній поліції організувати виготовлення бланків посвідчення і нагрудних знаків “Ветеран Національної поліції” у межах асигнувань, передбачених для забезпечення її функціонування на відповідний рік.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29