• In English
 • Урядом установлено надбавку за роботу з особливими умовами праці працівникам бюджетних установ, розміщених в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.

  Нараховуватиметься зазначена надбавка у граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу працівникам державних і комунальних установ, закладів, організацій, які фінансуються з бюджету і розміщені в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, на період до завершення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 468
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 708

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 708 “Про особливості оплати праці працівників, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, а також працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 72, ст. 2432) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73