• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур.

  Таким рішенням створюються сприятливі умови для встановлення обґрунтованої ціни на продукцію оборонного призначення, уникаючи при цьому безпідставних втрат підприємств — виконавців оборонного замовлення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 93
  Київ
  Про внесення змін до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 517 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2207; 2018 р., № 70, ст. 2379), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21