• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2019 р. № 1145
  Київ
  Про поширення експериментального проекту із створення “єдиного входу” опрацювання звернень громадян та запитів на публічну інформацію на опрацювання звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства

  З метою підвищення ефективності роботи із зверненнями та повідомленнями про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України та Міністерства соціальної політики щодо поширення експериментального проекту із створення “єдиного входу” опрацювання звернень громадян та запитів на публічну інформацію на опрацювання звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства.

  2. Установити, що:

  прийом звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства здійснюється державною установою “Урядовий контактний центр” за рахунок її коштів за телефонним номером 15—47;

  компенсація витрат державній установі “Урядовий контактний центр” за надані послуги щодо прийому звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства здійснюється Міністерством соціальної політики щомісяця в порядку, визначеному Міністерством соціальної політики за погодженням з Міністром Кабінету Міністрів України.

  3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348  “Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації” (Офіційний вісник України, 1997 р., число 16, с. 85; 2016 р., № 12, ст. 509) і від 27 листопада 2019 р. № 972 “Про поширення експериментального проекту із створення “єдиного входу” опрацювання звернень громадян та запитів на публічну інформацію” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 96, ст. 3177) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 81