• In English
 • Уряд визначив порядок і умови страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого.

  Прийнятим рішенням страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням ним своїх обов’язків, буде здійснюватися шляхом укладання договору цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого відповідно до діючого законодавства.

  Мінімальний розмір щорічної страхової суми арбітражного керуючого встановлено на рівні 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 жовтня 2019 р. № 872
  Київ
  Про порядок і умови страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого здійснюється шляхом укладання договору цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого. Загальні умови і порядок здійснення страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого за шкоду, заподіяну внаслідок неумисних дій або помилки під час здійснення ним повноважень, визначаються правилами страхування, що встановлюються страховиком, який має право здійснювати страхову діяльність на території України відповідно до вимог Закону України “Про страхування” та отримав в установленому порядку ліцензію на здійснення добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його обов’язків. Конкретні умови страхування визначаються в договорах страхування, укладених відповідно до законодавства.

  Мінімальний розмір щорічної страхової суми арбітражного керуючого становить 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 25