• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 липня 2022 р. № 775
  Київ
  Про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії, що здійснюють операції з експорту електричної енергії, для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії протягом дії воєнного стану

  Відповідно до статті 62 Закону України “Про ринок електричної енергії” та Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії, що здійснюють операції з експорту електричної енергії, для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії протягом дії воєнного стану, що додається.

  2. Внести до Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 49, ст. 1658; 2021 р., № 67, ст. 4232), зміну, що додається.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до дня припинення чи скасування воєнного стану.


                            Прем’єр-міністр України                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37