• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 02 квітня 2024 р. № 294-р
  Київ
  Про погодження реорганізації Науково-дослідного інституту “Миколаївська астрономічна обсерваторія”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Науково-дослідного інституту “Миколаївська астрономічна обсерваторія” (код згідно з ЄДРПОУ 02700090) шляхом його приєднання до Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України (код згідно з ЄДРПОУ 05417360).

  2. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати частину бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2024 рік за програмою 2201040 “Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ” за загальним фондом державного бюджету в сумі 3220 тис. гривень (видатки розвитку) та за спеціальним фондом державного бюджету за власними надходженнями бюджетних установ у сумі 450 тис. гривень (видатки розвитку), Національній академії наук на програму 6541030 “Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України”.

  3. Міністерству освіти і науки здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з реорганізацією Науково-дослідного інституту “Миколаївська астрономічна обсерваторія”.

  4. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.


            Прем’єр-міністр України                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73