• In English
 • Уряд погодив відчуження основних фондів (легкові автомобілі) НАК “Нафтогаз України”, що дозволить скоротити невиробничі витрати товариства на утримання майна, яке не використовується в основній виробничій діяльності.

  У розпорядженні Кабінету Міністрів України зазначено, що відчуження цього майна необхідно здійснювати за ринковою вартістю шляхом продажу на конкурентних засадах із застосуванням електронної торгової системи “ProZorro. Продажі”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 лютого 2019 р. № 110-р
  Київ
  Про погодження відчуження основних фондів публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  1. Відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України “Про трубопровідний транспорт” погодити відчуження основних фондів публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” за переліком, що додається до оригіналу.

  2. Взяти до відома, що:

  відчуження основних фондів, визначених пунктом 1 цього розпорядження, здійснюється за ринковою вартістю шляхом продажу на конкурентних засадах із застосуванням електронної торгової системи ProZorro. Продажі;

  публічне акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” забезпечує спрямування коштів, що надійдуть від продажу основних фондів, визначених пунктом 1 цього розпорядження, на сплату дивідендів до державного бюджету та погашення кредитних зобов’язань Компанії.     

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37