• In English
 • Уряд погодив відчуження основних фондів ПАТ «Укртранснафта», які не використовуються у процесі провадження основної діяльності товариства, зокрема, транспортування нафти магістральними трубопроводами.

  Реалізація рішення Уряду дозволить ПАТ «Укртранснафта» позбутися непрофільних активів, а також сприятиме покращенню товариством фінансово-економічних показників.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 січня 2018 р. № 6-р
  Київ
  Про погодження відчуження основних фондів публічного акціонерного товариства “Укртранснафта”

  1. Відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України “Про трубопровідний транспорт” погодити відчуження основних фондів публічного акціонерного товариства “Укртранснафта” за переліком згідно з додатком.

  2. Взяти до відома, що:

  відчуження основних фондів, визначених у пункті 1 цього розпорядження, здійснюється за ринковою вартістю шляхом продажу на конкурентних засадах;

  публічне акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” забезпечує здійснення контролю за використанням коштів, що надійдуть від продажу основних фондів, визначених у пункті 1 цього розпорядження, та спрямовуватимуться на оновлення основних фондів публічного акціонерного товариства “Укртранснафта”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37