• In English
 • Уряд погодив передачу шести квартир у місті Києві, що належать дочірній компанії “Газ України Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, до сфери управління Національної поліції України.

  Передача здійснюється з метою забезпечення житлом інвалідів війни — учасників АТО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 березня 2018 р. № 172-р
  Київ
  Про погодження відчуження нерухомого майна дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”

  1. Відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України “Про трубопровідний транспорт” погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ та Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” щодо відчуження нерухомого майна (квартир № 39, 64 у будинку № 26а, квартир № 104, 112, 117 у будинку № 26 по вул. Дніпровській набережній та квартири № 56 у будинку № 26а по просп. Григоренка в м. Києві) дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” шляхом його передачі до сфери управління Національної поліції для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення.

  2. Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України” здійснити заходи, пов’язані з виконанням пункту 1 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29