• In English
 • Урядом погоджена пропозиція Мінінфраструктури і Державної служби морського і річкового транспорту щодо утворення міжрегіональних територіальних органів Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації). Це дозволить новоствореному центральному органу виконавчої влади здійснювати реалізацію своїх повноважень на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

  Прийняття акта є необхідною складовою умовою для повного, належного та своєчасного виконання Морською адміністрацією своїх функцій та повноважень на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, направлених на реалізацію державної політики у сферах морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 квітня 2018 р. № 213-р
  Київ
  Про погодження утворення міжрегіональних територіальних органів Державної служби морського та річкового транспорту

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури і Державної служби морського та річкового транспорту щодо утворення міжрегіональних територіальних органів як структурних підрозділів апарату Служби за переліком згідно з додатком.

  2. Державній службі морського та річкового транспорту забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з виконанням пункту 1 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21