• In English
 • Кабінет Міністрів України погодив перелік земельних ділянок, що належать до земель оборони, на яких планується будівництво житла для військовослужбовців Служби безпеки та членів їх сімей.

  Документ розроблено Службою безпеки України з урахуванням вимог Порядку організації будівництва житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей на земельних ділянках, що належать до земель оборони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року № 715 (зі змінами).

  Він передбачає створення умов для отримання житла військовослужбовцями Служби безпеки України та членами їх сімей за рахунок коштів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що будуть використовуватися відповідно до Порядку, який не потребує залучення видатків державного бюджету.

  Реалізація розпорядження дозволить Службі безпеки України збільшити обсяг будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей і, як наслідок, зменшити чисельність військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 268-р
  Київ
  Про погодження переліку земельних ділянок, що належать до земель оборони, на яких планується будівництво житла для військовослужбовців Служби безпеки та членів їх сімей

  Погодити перелік земельних ділянок, що належать до земель оборони, на яких планується будівництво житла для військовослужбовців Служби безпеки та членів їх сімей, згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29