• In English
 • Уряд погодив перелік об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження у відповідності до бюджетного законодавства.

  Рішення Уряду прийнято з метою забезпечення спрямування зазначених залишків коштів на реалізацію пріоритетних заходів з відбудови та розвитку соціальної, житлово-комунальної та транспортної інфраструктури Донецької області на території, підконтрольній українській владі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 199-р
  Київ
  Про погодження переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження

  Погодити перелік об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, затверджений розпорядженням голови  Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 4 липня 2016 р. № 548 (в редакції розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 4 березня 2019 р. № 232/5-19) (додається до оригіналу).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82