• In English
 • Уряд погодив передачу проїзної частини автомобільних доріг загального користування, яка належить Щирецькій селищній раді Львівської області, у державну власність. Прийняття рішення зумовлене тим, що знаходження частини автомобільних доріг у комунальній власності унеможливлює продовження Укравтодором ремонтних робіт на автомобільній дорозі державного значення Т-14-16 Львів-Пустомити-Мединичі, що проходить через місто, та окремих проїзних частинах, які сполучають смт Щирець з трасою Н-13 Львів — Самбір — Ужгород.

  Таким чином, з прийняттям розпорядження будуть створені належні умови для здійснення капітального ремонту зазначеної автомобільної дороги, а також забезпечення єдиної системи управління автомобільними дорогами загальнодержавного значення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 лютого 2018 р. № 84-р
  Київ
  Про погодження передачі проїзної частини автомобільних доріг у державну власність

  Погодитися з пропозицією Державного агентства автомобільних доріг та Щирецької селищної ради (Львівська область) щодо передачі у державну власність проїзної частини автомобільних доріг загального користування, що проходить по вул. Княжій (протяжністю 0,05 кілометра), пл. Ринок (протяжністю 0,125 кілометра) та вул. С. Бандери (протяжністю 0,4 кілометра) в смт Щирець, з віднесенням її до сфери управління зазначеного Агентства.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21