• In English
 • З власності територіальної громади м. Рубіжного у державну власність до сфери управління МВС передано нерухоме майно, а саме будівлі і споруди, що розташовані по вул. Визволителів, 22 у м. Рубіжному Луганської області.

  Реалізація розпорядження сприятиме зміцненню матеріально-технічної бази Луганського НДЕКЦ, поліпшенню умов праці фахівців центру, модернізації існуючих і створенню нових лабораторій, що у свою чергу, забезпечить застосування на належному рівні експертно-криміналістичних засобів під час проведення досудового слідства, оперативно-розшукових заходів правоохоронних органів Луганської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 серпня 2019 р. № 672-р
  Київ
  Про погодження передачі нерухомого майна у м. Рубіжному в державну власність з віднесенням його до сфери управління Міністерства внутрішніх справ

  Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ та Рубіжанської міської ради щодо передачі будівель і споруд (реєстраційний номер 1166105344125) по вул. Визволителів, 22, у м. Рубіжному (Луганська область), що розміщені на земельній ділянці площею 0,6747 гектара (кадастровий номер 4412500000:10:002:0242), в державну власність з віднесенням їх до сфери управління зазначеного Міністерства.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29