• In English
 • Уряд погодив передачу нерухомого та індивідуально визначеного майна дитячого санаторію "Сонячний" в м. Очаків у державну власність із віднесенням його до сфери управління Міністерства оборони.

  Дане розпорядження ухвалене з метою створення належних умов для розміщення виведених з тимчасово окупованої території АР Крим підрозділів Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

  Рішення Уряду дозволить поліпшити соціально-побутові умови особового складу підрозділів Військово-Морських Сил, які будуть дислокуватися на зазначених фондах, що підвищить їхню боєздатність та сприятиме якісному виконанню військовослужбовцями поставлених завдань.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 лютого 2018 р. № 119-р
  Київ
  Про погодження передачі нерухомого та індивідуально визначеного майна в м. Очакові у державну власність

  Погодитися з пропозицією приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” і Міністерства оборони щодо безоплатної передачі нерухомого та індивідуально визначеного майна дитячого санаторію “Сонячний”, розташованого по вул. Будівельників, 2, в м. Очакові Миколаївської області, розміщеного на земельній ділянці загальною площею 2,4118 гектара (кадастровий номер 4810300000:03:002:0038), у державну власність з віднесенням його до сфери управління зазначеного Міністерства за переліком згідно з додатком.

     Прем’єр-міністр України                     В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29