• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу будівлі по вул. Соборності, 42, у м. Полтаві в державну власність з віднесенням його до сфери управління Державної судової адміністрації.

  Зазначене рішення дозволить Господарському суду Полтавської області, Полтавському апеляційному суду та Полтавському районному суду Полтавської області здійснювати судочинство у приміщеннях державної форми власності, які відповідають Державним будівельним нормам.

  Роботи із пристосування зазначеної будівлі під потреби судових установ м. Полтави будуть здійснюватись поетапно за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 липня 2019 р. № 575-р
  Київ
  Про погодження передачі будівлі у м. Полтаві в державну власність з віднесенням її до сфери управління Державної судової адміністрації

  Погодитися з пропозицією Державної судової адміністрації та Полтавської міської ради щодо передачі будівлі (реєстраційний номер 27562153101) по вул. Соборності, 42, у м. Полтаві, що розміщена на земельній ділянці площею 1,0658 гектара (кадастровий номер 5310137000:15:003:0510), в державну власність з віднесенням її до сфери управління зазначеної Адміністрації.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25