• In English
 • Кабінет Міністрів України прийняв рішення подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоди (у формі обміну нотами) між урядами України та Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ҐмбГ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW).

  Ратифікація зазначеної Угоди сприятиме покращенню координації проектів технічної допомоги Уряду ФРН та розвитку співробітництва між двома державами.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 березня 2019 р. № 127-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ҐҐмбГ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW)

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ҐмбГ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW), вчинену 1 листопада 2018 р. у м. Києві.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27