• In English
 • Кабінетом Міністрів прийнято рішення подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про вільну торгівлю між урядами України та Держави Ізраїль.

  Угода охоплює торгівлю сільськогосподарськими та промисловими товарами, а також закладає правила преференційної торгівлі через спрощення митних процедур, застосування санітарних та фітосанітарних заходів, зниження технічних бар’єрів у торгівлі, передбачає застосування захисних заходів у разі необхідності.

  Угода містить положення, які сприятимуть розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, а також нададуть змогу товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринку товарів Держави Ізраїль, що відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку та модернізації власного виробництва.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 квітня 2019 р. № 259-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль, укладену 21 січня 2019 р. в м. Єрусалимі, із заявою такого змісту:

  “Дія цієї Угоди не поширюється на тимчасово окуповані внаслідок збройної агресії Російської Федерації території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також Донецької та Луганської областей до повного припинення збройної агресії Російської Федерації та відновлення на зазначених територіях України конституційного ладу.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27