• In English
 • Уряд прийняв розпорядження про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки.

  Зазначена Угода створить організаційно-правові засади співробітництва між Урядом України та Урядом Турецької Республіки у сфері розвитку, сприятиме впровадженню проектів (програм) технічного (у формі передачі ноу-хау, підготовки кадрів, консультування та надання послуг, постачання обладнання і матеріалів, впровадження нових технологій, необхідних для успішного виконання проектів або програм) і фінансового (у формі грантів для фінансування постачання товарів, обладнання та матеріалів, а також виконання робіт та надання послуг, необхідних для успішного виконання проектів або програм) співробітництва, спрямованого на підтримку сталого розвитку та взаємодії у забезпеченні гуманітарної допомоги.

  Угоду було підписано 3 листопада 2018 року у м. Стамбулі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 лютого 2019 р. № 48-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки, підписану 3 листопада 2018 р. у м. Стамбулі.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27