• In English
 • Уряд прийняв рішення про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube — CCI 2014TC16M6TN001). Зазначену Угоду підписано між Урядом України, Урядом Угорщини та Європейською Комісією у грудні 2017 року.

  Ратифікація Угоди створить правові підстави для фінансування  проектів за участю українських партнерів у розмірі 5 млн. євро в рамках Європейського інструменту сусідства на безоплатній основі для впровадження Дунайської транснаціональної програми, яка є одним з фінансових інструментів реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

  Дунайська транснаціональна програма передбачає реалізацію відібраних на конкурсній основі проектів транскордонного співробітництва, спрямованих на соціально-економічний розвиток Дунайського регіону, зокрема територій, розташованих в басейні річки Дунай (Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька області).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 липня 2018 р. № 522-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube — CCI 2014TC16M6TN001)

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube — CCI 2014TC16M6TN001), підписану 7 та 8 грудня 2017 р. у м. Брюсселі та 15 грудня 2017 р. у м. Будапешті, із застереженням такого змісту:

  “Органом, що здійснює контроль відповідно до Таблиці 22 “Орган чи органи, що здійснюють контроль та аудит” пункту 5.1 розділу 5 Додатка I Угоди, є Державна аудиторська служба України. Особою, відповідальною за організацію контролю, є заступник Голови Державної аудиторської служби України”.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55