• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення подати на ратифікацію Верховною Радою Угоду між урядами України та Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (FATCA).

  Рішення прийняте з метою здійснення усіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеної Угоди.

  Нагадаємо, з метою імплементації положень FATCA було вчинено 7 лютого 2017 року в м. Києві Угоду між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків”, що містить вимоги до іноземних фінансових організацій, зокрема, щодо укладення спеціальної угоди з Податковою службою Сполучених Штатів Америки (IRS); здійснення контролю за наявністю рахунків, які відкриваються платниками податків США в українських фінансових організаціях, та інформування про них Податкової служби США.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 вересня 2019 р. № 753-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (FATCA)

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (FATCA), вчинену 7 лютого 2017 р. у м. Києві.

         Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67