• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення подати на ратифікацію Верховною Радою Угоду між урядами України та Малайзії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї.

  Положення зазначеної Угоди повністю відповідають модельній Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку щодо податків на доходи і капітал, якими передбачено:

  - оподаткування дивідендів за загальною ставкою 15%;

  - ставку оподаткування - 5% - для дивідендів, які отримує компанія, що володіє щонайменше 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує;

  - оподаткування процентів за загальною ставкою 10 %;

  - розмір ставки оподаткування роялті – 8%.

  Рішення прийняте з метою здійснення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеного документа.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 вересня 2019 р. № 762-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Урядом України та Урядом Малайзії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Урядом України та Урядом Малайзії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протокол до неї, вчинені 4 серпня 2016 р. у м. Путраджая.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 27