• In English
 • Кабінет Міністрів  прийняв рішення подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між урядами України та Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи”.

  Прийняття акта створить правові умови для ефективної імплементації Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року та реалізації проекту “Фінська підтримка реформи української школи” до 2021 року.

  Це своєю чергою  дозволить залучити кошти технічної допомоги Уряду Фінляндської Республіки для підтримки виконання плану заходів, згідно з яким з 1 вересня поточного року учні перших класів в Україні мають розпочати навчання у Новій українській школі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 травня 2018 р. № 370-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи”

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи”, підписану 5 березня 2018 р. у м. Києві.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73