• In English
 • Уряд схвалив та направив до Верховної Ради України проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про внесення змін до Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України стосовно створення спільної військової частини.

  Ратифікація Угоди дасть можливість Сторонам створити спільну литовсько-польсько-українську військову частину бригадного рівня імені Великого Гетьмана Костянтина Острозького.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 615-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про внесення змін до Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України стосовно створення спільної військової частини

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про внесення змін до Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України стосовно створення спільної військової частини, вчинену 5 жовтня 2017 р. у м. Любліні.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29