• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення подати на ратифікацію Верховною Радою Угоди між урядами України та Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні.

  Рішення прийняте з метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності зазначеної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні.

  Ратифікація сприятиме створенню правової основи для експлуатації автодорожніх прикордонних мостів на українсько-угорському державному кордоні з метою утримання їх у належному транспортно-експлуатаційному стані.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 квітня 2019 р. № 244-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні, вчинену 22 червня 2018 р. у м. Варшаві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21