• In English
 • Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження щодо подання на ратифікацію Угоди між урядами України та Федеративної Республіки Німеччина про трудову діяльність членів сімей співробітників дипломатичних представництв і консульських установ.

  Угода створює правові підстави для працевлаштування як членів сімей персоналу дипломатичних установ України в Німеччині, так і членів сімей працівників дипломатичної служби Німеччини в Україні.

  Документ надає на взаємній основі членам сімей українських та німецьких працівників дипломатичної служби права здійснювати оплачувану діяльність на території відповідно Німеччини та України на умовах, передбачених для громадян держави перебування.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 червня 2018 р. № 385-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про трудову діяльність членів сімей співробітників дипломатичних представництв і консульських установ

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про трудову діяльність членів сімей співробітників дипломатичних представництв і консульських установ, вчинену 3 січня 2018 р. у м. Києві.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27