• In English
 • Уряд прийняв розпорядження щодо подання на ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Федеральною радою Швейцарії Республіки Австрія про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації.

  Розпорядження є передумовою для подальшої ратифікації Верховною Радою України зазначеного міжнародного договору, що стосується соціально-трудової сфери та регулюватиме питання працевлаштування як членів сімей працівників дипломатичної служби України в Швейцарії, так і членів сімей персоналу швейцарських дипломатичних установ в Україні, що відповідатиме принципу взаємності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 квітня 2018 р. № 249-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною радою Швейцарії про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Кабінетом Міністрів України та Федеральною радою Швейцарії про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації, вчинену 25 січня 2018 р. у м. Давосі.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27